Continental IceContact 2

Continental IceContact 2
Tarneaeg: Eesti siseselt 2 tööpäeva. Soome 4 tööpäeva.
Hind e-poes: 159.50 €
   Vali kogus:
Kuumakse: 21.32 €
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 162.70 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
ID: 190047
Mõõt: 235/50R17
Hooaeg: Naastrehv
Tootja: Continental
Mudel: IceContact 2
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 100
Kiirusindeks: T
Tootekood: 03472880000
IceContact 2
Turvalisim talvine tegija.

Parem haarduvus jääl.
IceContact 2 rehvidel on 50% võrra rohkem naastusid, mis on ka uudse ehituse ja optimaalse paigutusega. Tänu täiustatud paigutusele tungib iga naast jäässe uues kohas, saavutades parema haarduvuse.

Turvalisem autosõit.
IceContact 2 rehvide innovaatiline tehnoloogia tagab maksimaalse haarduvuse ning seeläbi turvalisema ja mugavama autosõidu.

Lühem pidurdusmaa jääl.
Pidurdamisel püsivad rehvid jääga kindlalt kokkupuutes. Nii paistavad need jääl silma lühema pidurdusmaa, parema haardumise ja juhitavusega.

Suurepärane juhitavus ja sõiduomadused lumel.
Nii seesmisel kui ka välimisel rehviõlal on klotsimuster. Seesmised klotsid parandavad haarduvust lumel, välimised klotsid aga lisavad külgsuunalist jäikust. Kokkuvõttes paranevad nii juhitavus lumel kui ka muud sõiduomadused.
Savirehvid OÜ - Savi 16a, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee